top of page
DSC_7350bw.jpg

Witajcie

Moja firma - Natalia Świtoń Fotografia istnieje od 2013 roku i pozwoliła mi odnieść niewątpliwie sukces w tej branży oraz ogromne spełnienie zawodowe. Zawsze fascynowała mnie moc fotografii i fakt, że można uchwycić jeden moment na całą wieczność. Mój osobisty styl jest delikatny i subtelny. Nie lubię używać zbyt wielu rekwizytów. Zamiast tego stawiam maluchy w centrum uwagi, aby fotografować piękno i cud nowego życia.

„Większość ludzi próbuje zawrzeć w fotografii zbyt wiele elementów. Jeżeli robisz zdjęcie dziecka bawiącego się na łące, fotografuj dziecko, a nie drzewa, dom i wszystko, co jest w zasięgu wzroku. Fotografia jest w rzeczywistości pewną deklaracją i im bardziej jest przejrzysta, tym jest lepsza" - Eliot Elisofon.

W mojej pracy jestem dla Was. Słucham Waszych potrzeb oczekiwań. Czuję się wyróżniona ,że poznajemy się po raz pierwszy na sesji jeszcze z maleństwem w brzuszku i po tym, jednym spotkaniu zostajecie ze mną na lata. Sama jestem mamą 6-letniej córeczki i wiem jak szybko ucieka czas. Zdjęcia zostaną z nami na zawsze....dlatego warto zadbać by były magiczne a fotograf nieprzypadkowy.

Od prawie 10 lat ciągle się dokształcam , próbuję nowych rzeczy, uczestniczę w warsztatach i kursach. Moje zdjęcia ukazywały się w różnych magazynach (Gazeta Wyborcza, Beskidzka Mama gdzie zostałam wybrana fotografem miesiąca)  i portalach internetowych (onet.pl), wygrywałam liczne konkursy fotograficzne .

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio - mam nadzieję, że zdjęcia zachęcą Was do uwieczniania tych szczególnych i wyjątkowych chwil właśnie w moim studio ....

Do zobaczenia na sesji....

bottom of page